İspanya Turları

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

İspanya Turları

, Bodrum Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  İspanya Turları, Kültür Turları
 • Süre :
  8 Gün
 • Vize :
  Shengen Vizesi
 • Gidiş :
  Barcelona
 • Dönüş :
  Madrid
 • Süre :
  7 Gece 8 Gün

*Barcelona * Madrid * Granada * Cordoba * Sevilla * Valencia * Alicante * Park Guell * Gotik Mahalle Alcazar * Alhambra Generalife Bahçeleri * Toledo Girona & Figueres * Salvador Dali Müzesi * Flamenko Gecesi *Bodrum Kalkışlı * İzmir Kalkışlı * İstanbul Kalkışlı * Bodrum İstanbul Bağlantı Uçuş imkanı * Tüm Türkiye'den Bağlantılı Uçuş İmkanı * Kredi Kartına 12 Aya Kadar Taksit İmkanı *

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

İspanya Turları Kalkış: Bodrum Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder

Fiyata Dahil Olanlar

*Bodrum > İzmir / İzmir > Bodrum arası ulaşım

*İzmir >İstanbul >Barcelona / Madrid > İstanbul > İzmir Türk Hava Yolları ile Uçuşlar

(Not : Bodrum'dan katılacak misafirlerimiz için Bodrum > İstanbul / İstanbul > Bodrum bağlantılı uçuş sağlanabilir Bu durumda Bodrum'dan hareket saati farklılık gösterebilir. ​)

*Alan vergileri ve mesleki sorumluluk sigortası

*Programda belirtilen şehirler arası ulaşımlar ve İspanya'da Havalimanı transferleri

*Panoramik Valencia ve Alicante Şehir Turları

*Barcelona yakınlarında 2 gece , Alicante yakınlarında 1 gece , Granada yakınlarında 1 gece , Sevilla yakınlarında 1 gece ve Madrid'de 2 gece Oda Kahvaltı Konaklama

*Seçilen kategoride kaliteli oteller

*Profesyonel Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayanlar

*Schengen vize ve servis ücreti ( 120 Euro )

*Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )

*İsteğe bağlı turlar

*Tüm şahsi harcamalar 

 

*Barcelona * Madrid * Granada * Cordoba * Sevilla * Valencia * Alicante * Park Guell * Gotik Mahalle Alcazar * Alhambra Generalife Bahçeleri * Toledo Girona & Figueres * Salvador Dali Müzesi * Flamenko Gecesi *Bodrum Kalkışlı * İzmir Kalkışlı * İstanbul Kalkışlı *  Bodrum İstanbul Bağlantı Uçuş imkanı * Tüm Türkiye'den Bağlantılı Uçuş İmkanı *  Kredi Kartına 12 Aya Kadar Taksit İmkanı *

Tur Programı

1.GÜN İZMİR - İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) - BARSELONA (PARK GUELL - GOTİK MAHALLE)

Gece saat 00:30 Bodrum buluşma noktasından hareket ile  saat 03:25'de İzmir Adnan Menderes Havalimanı İÇ HATLAR terminalinde Bodrumda Tatil Turizm ve Lady Travel görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI'na ait TK2901 sefer sayılı uçağımız ile 04:55'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket ediyoruz. Saat 06:10'da varışımızı takiben, yine TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK1835 sefer sayılı uçağımız ile gerçekleştireceğimiz uçuşumuz ile 09:30'da Barselona'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:20'de varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben turumuza başlıyoruz. Rehberlerimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile yapılacak panoramik Barselona şehir turunda Catalunya Meydanı, ünlü Passeig de Gracia Caddesi üzerindeki Pedrera, Batllo, Amatller, Lleo evleri, Montjuic, Cristobal Colon anıtı, Sagrada Familia Kilisesi görülecektir. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Park Guell ve Gotik Mahalle turumuz. Barselona tarihinin başladığı yerdir “Gotik Mahalle”. Erken Roma ve Ortaçağ döneminde şehrin kendisini oluşturan “eski kent (Ciutat Vella)” günümüzde de Barselona'nın kalbi olmayı sürdürmektedir. Park Guell, Barselona'nın dünyaca ünlü sıra dışı parkıdır. 1910 yılında sanayici Eusebio Guell, şehrin üzerinde yükselen özel bir site yapması için ünlü mimar Gaudi'yi görevlendirmiştir. Park, Gaudi'nin ünlü Sagrada Familia eserinden sonraki en iddialı yapısıdır. Park Guell'de ortak bahçeleri bulunan, 60 evden meydana gelen bir site inşa edilmesi planlansa da proje boyunca evlerin yalnızca ikisi bitirilebilmiştir. Yarısı tamamlanabilen projenin iptalinin ardından bahçeler 1922 yılında park olarak halkın kullanımına açılmıştır. 1984'te UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'ne alınan ve farklı mimari tarzların çarpıcı uyumunu yansıtan parkta trencadis seramikleri, yılanı andıran bir bank, peri masallarını canlandıran pavyonlar, Gotik kemerler görülmeye değerdir. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Barselona yakınlarındaki otelimizde.

2.GÜN BARSELONA (GİRONA - FİGUERES - SALVADOR DALİ)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimizin katılımı ile ekstra olarak yapılacak olan Girona, Figueres ve Salvador Dali Müzesi gezisi. Tur esnasında önce tarihi Girona şehrinde San Feliu kilisesi, Santa Maria katedrali meydanı, mimar Eiffel'in demir köprüsü ve Yahudi Mahallesi görüldükten sonra ressam Salvador Dali'nin yaşadığı Figueres'a varıyoruz. Figueres kasabasının Dali'ye tahsis ettiği, İspanya'nın en çok ziyaretçi çeken ikinci ama en ilginç müzesi olma özelliği taşıyan Teatro - Museo Dali gezimizin ardından Barselona'ya geri dönüş ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.GÜN BARSELONA - VALENCİA - ALİCANTE

Sabah kahvaltımızın ardından otobüslerimiz ile Costa Blanca Sahillerine doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik Valencia şehir turumuz. İspanya'nın 3. büyük şehri olan Valencia; mimar Calatrava'nın Sanat ve Bilim şehri adı altındaki bilim müzesi, tarihi merkezde Serranos kapısı, Basilica de la Virgen de los Desamparados, Katedral gibi tarihi yapılara ev sahipliği yapar. Bu güzel şehirde yapacağımız keyifli gezimizin ardından Alicante'ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Alicante'de yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ panoramik şehir turunun ardından otelimize varış. Konaklama Alicante yakınlarındaki otelimizde.

4.GÜN ALİCANTE - GRANADA (ALHAMBRA GENERALİFE BAHÇELERİ)

Sabah kahvaltımızın ardından Endülüs Bölgesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından öğleden sonra Granada'ya varıyoruz. Varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile Granada ve Alhambra Sarayı'nın Generalife Bahçeleri turumuz. XII. ve XIII. yüzyılın izlerini bu günlere taşıyan Granada'da yapacağımız şehir turunun ardından, Dantel zarafetiyle oyulmuş mermerlerin arasından süzülen Alhambra Sarayı'nın Generalife Bahçeleri görülecektir. Turumuz sonrası konaklama Granada yakınlarındaki otelimizde.

5. GÜN GRANADA - SEVİLLA (ALCAZAR SARAYI) (FLAMENKO GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından Sevilla'ya doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından Sevilla'ya varış. Dileyen misafirlerimiz ile Sevilla'da yapacağımız panoramik şehir turunda Büyük Cami'nin minaresi olarak inşa edilen bugün aynı yerdeki Santa Maria Katedrali'nin çan kulesine dönüştürülen Giralda'sı, Altın Kule, ve Carmen Operası'ndaki rolü ile ünlenen 1929 yılından bu yana üniversite binası olarak kullanılan eski tütün fabrikası göreceğimiz yerlerden bir kaçı. Expo'1992 ile çehresi değişen şehirde fuar alanı ve her ülkenin fuar için kendi mimarisini ön plana çıkararak yaptığı pavyon binaları hayranlık uyandırıcı. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Alcazar Sarayı turumuza katılma imkanı. Mudejar tarzı veranda ve salonlarıyla adeta bir mücevheri andıran sarayda yapılacak gezimizin ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Flamenko gecesine katılma imkanı. Konaklama Sevilla yakınlarındaki otelimizde.

6. GÜN SEVİLLA - (CORDOBA) - MADRİD

Sabah kahvaltımızın ardından Madrid'e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde dileyen misafirlerimiz ile Cordoba gezimiz. Yapacağımız Cordoba şehir turunda şehrin önemli yapıları ve Musevi çarşıları göreceğimiz yerler arasındadır. Bir sanat medeniyetidir Endülüs... Şu an hala tüm ihtişamıyla ayakta duran Kurtuba Ulu Camii de bu sanat medeniyetinin canlı örneklerinden biridir. Arzu eden misafirlerimiz giriş ücretini ödeyerek yapımı 200 yıl süren ve Mekke Camii'nden sonra dünyanın en büyük Camii olan Kurtuba Camii'ni gezebilirler. Bu eserlerin işlemelerindeki incelik dünyada eşine az rastlanır niteliktedir. Cordoba'da geçirdiğimiz etkileyici saatlerin ardından Madrid'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Konaklama Madrid'teki otelimizde.

7. GÜN MADRİD (TOLEDO)

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile panoramik Madrid şehir turumuz. Yapacağımız şehir turunda göreceğimiz yerler arasında, şehrin en önemli yerlerinden Mayor Meydanı, Puerto Del Sol, Cibeles ve Neptunos alanları, Alcalas Girişi, Retrio Parkı, boğa güreşlerinin yapıldığı Plaza Ventas ve Atocha Tren Garı, Santiago Bernabeu Stadı, Gran Via ve Don Kişot Parkı, Kraliyet Sarayı bulunmaktadır. Şehir turunun ardından dileyen misafirlerimizin katılımı ile gerçekleştireceğimiz Toledo turumuz. Madrid'e 1,5 saat mesafede yer alan Toledo, 1986'dan beri UNESCO'nun tüm şehri açık hava müzesi olarak kabul ettiği dünyanın tek şehridir. Tarihte Müslümanlığın, Museviliğin ve Hıristiyanlığın bir arada yaşadığı kültür merkezi Toledo'da panoramik olarak görülecek yerler arasında; İspanya'nın en önemli katedrali olan Santa Maria (dışarıdan), Alcazar ve San Martin Köprüsü bulunmaktadır. Toledo'da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından Madrid'e geri dönüş. Konaklama Madrid'teki otelimizde.

8.GÜN MADRİD - İSTANBUL (YENİ HAVALİMANI) - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman ve rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Madrid Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK1358 sefer sayılı tarifeli uçuşumuz ile saat 14:35'de İstanbul Yeni Havalimanı'na hareket ediyoruz . Yerel saat ile 19:45'de varış ve TÜRK HAVA YOLLARI TK 2340 sefer sayılı 21:00'de kalkacak uçuşu ile İzmir’e hareket. Varış ve başka bir Bodrumda Tatil Turizm ve Lady Travel turunda buluşmak üzere vedalaşma (Tur3 için (01 Haziran Çıkışlı Tur İçin ) uçuş bilgisi; Madrid’den TK 1858 sefer sayılı uçuş ile 12:10'da İstanbul Yeni Havalimanı’na hareket, 17:20'de varış ve TK2336 sefer sayılı uçuş ile 19:00'da İzmir’e hareket şeklinde olacaktır).

Mega Paket
Barcelona - Madrid - Valencia Şehir Turu , Girona - Figueres - Salvador Dali Müzesi Turu , Park Guell - Gotik Mahalle Turu , Granada ve Alhambra Generallife Bahçeleri Turu , Toledo Turu , Cordoba Turu , Alcazar Sarayı Turu ; 7 Adet turun rezervasyon anından alınması durumunda 535 € Yerine 190 Euro indirim ile 345 EURO....
Flamenko Gecesi

Ulaşım

Bodrum > İzmir / İzmir >Bodrum arası otobus (vb) ulaşım

İzmir > İstanbul > Barcelona / Madrid > İstanbul Yeni Havalimanı > İzmir Türk Hava Yolları ile

Not: Rezervasyon sırasında Bodrum >İstanbul / İstanbul > Bodrum bağlantı uçuşu sağlanabilir... Bu durumda Bodrum'dan hareket saati farklılık gösterebilir. 

Tüm fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz!