5 Ülke 5 Şehir

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

5 Ülke 5 Şehir

, Bodrum Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  Kültür Turu
 • Süre :
  8 Gün
 • Vize :
  Shengen Vizesi
 • Gidiş :
  Düsseldorf
 • Dönüş :
  Köln
 • Süre :
  7 Gece 8 Gün

Paris , Amsterdam , Brüksel , Lüksemburg , Köln , Brugge , Notre Dame , Eiffel , Seine Nehri , Montmartre , Sacre Coeur , Metz , Den Haag , Rotterdam , Scheveningen , Delft , Marken Volendam , Lido Show , *Ücretsiz DİSNEYLAND imkanı * 7 Adet Tur Dahil *Kredi Kartına Taksit İmkanı *Bodrum Çıkışlı * İzmir Çıkışlı * Tüm Türkiye'den Bağlantılı Uçuş İmkanı * Düsseldorf Gidiş * Köln Dönüş

805 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

5 Ülke 5 Şehir Kalkış: Bodrum Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder
4* Otellerde
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
18/08/2019-30/09/2019
805 €
1,090 €
805 €
(0-2) 100 €
(3-12) 725 €
(0-2) 100 €
(3-12) 725 €
(0-2) 100 €
(3-12) 725 €

Fiyata Dahil Olanlar

*Bodrum > İzmir / İzmir > Bodrum arası ulaşım

*İzmir > Düsseldorf / Köln > İzmir Sun Ekspress ile aktarmasız direkt uçuş

*Alan vergileri ve mesleki sorumluluk sigortası

*Programda belirtilen şehirlerarası ulaşım ve Yurtdışında Havalimanı transferleri

*Panoramik Paris ,Amsterdam ,Brüksel , Brugge , Metz , Lüksemburg ve Köln 7 Adet şehir turu

*Lüksemburg'da 1 gece , Amsterdam yakınlarında 2 gece , Paris'te 3 gece , Brugge veya Brüksel'de 1 gece Oda kahvaltı konaklama

*Seçilen kategoride kaliteli oteller

Fiyata Dahil Olmayanlar

*Schengen vize ve servis ücreti (120 € ) ( Yeşil Pasaporta vize uygulaması yoktur. )

*Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL ) uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır. 

*İsteğe bağlı turlar 

*Tüm şahsi harcamalar 

 

Paris , Amsterdam , Brüksel , Lüksemburg , Köln , Brugge , Notre Dame , Eiffel , Seine Nehri , Montmartre , Sacre Coeur , Metz , Den Haag , Rotterdam , Scheveningen , Delft , Marken Volendam , Lido Show , *Ücretsiz DİSNEYLAND imkanı * 7 Adet Tur Dahil *Kredi Kartına Taksit İmkanı *Bodrum Kalkış * İzmir Kalkış * Tüm Türkiye'den Bağlantılı Uçuş İmkanı * Düsseldorf Gidiş * Köln Dönüş

Tur Programı

1.GÜN İZMİR - DÜSSELDORF - LÜKSEMBURG

Sabah saat 06:00 Bodrum buluşma noktasından hareket ile  09:30'da İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali Bodrumda Tatil  kontuarında buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ958 sefer sayılı AKTARMASIZ DİREKT uçağımız ile 11:30'da Düsseldorf'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:55'de varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben Lüksemburg'a doğru yola çıkıyoruz. Kuzeyin Cebelitarık'ı diye adlandırılan doğal kale görünümündeki Lüksemburg'da yapacağımız şehir tanıtım turumuzda; panoramik olarak Kirschberg platosuna kurulu yeni şehir ve AB binaları dışında tarihi merkezdeki dükalık sarayı, meclis ve bakanlık binaları, Anayasa, II.Guillaume ve Silah meydanları, Adolphe Köprüsü, Notre Dame katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Lüksemburg'daki otelimizde.

2.GÜN LÜKSEMBURG - (METZ) - PARİS

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Metz gezimiz için Metz'e hareket. Fransa'nın kuzeydoğusunda Lorraine Bölgesi’nin merkezidir Metz. Birçok Ortaçağ anıtı ve kentin surları ile etkileyici bir tarihi doku, yemyeşil bir doğa ve nehir boyunca uzanan bu şehirde yapacağımız panoramik turun ardından Paris'e doğru yola çıkıyoruz. Paris'e varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Paris panoramik şehir turumuz. Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi, Zafer Anıtı, Opera Binası, Louvre Müzesi, Orsay Müzesi, Concorde Meydanı, Champs Elysees, Trocadero Meydanı şehir turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Paris'teki otelimizde.

3.GÜN PARİS (NOTRE DAME - EIFFEL) (SEINE NEHRİ - MONTMARTRE - SACRE COEUR)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte yarım günlük Notre Dame Katedrali, Eiffel Kulesi gezimiz. Bu turumuzda, Gotik mimarinin en önemli eserlerinden sayılan Victor Hugo'nun ünlü “Notre Dame'ın Kamburu” eserine de ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali'ne gidiyoruz. Burada yapacağımız gezinin ardından Eiffel Kulesi'nin 2. katına çıkış ve serbest 

zaman. Bu noktada kahvenizi yudumlarken şehrin muhteşem manzaralarını izleme imkanı. Öğleden sonra yine dileyen misafirlerimiz ile birlikte yarım günlük Seine Nehri, Montmartre Tepesi, Sacré - Coeur gezimize katılıyoruz. Nehirdeki tekne gezimizin ardından günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré - Coeur'ü (Kutsal Kalp Kilisesi) gördükten sonra, ressamların mekan tuttuğu Tertre Meydanı'nda kısa bir serbest zaman veriyoruz. Molanın ardından otellerimize dönüş. Konaklama Paris'teki otelimizde.

4. GÜN PARİS (DİSNEYLAND / LİDO SHOW )

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile tam gün Disneyland Turu (Disneyland turuna ücretsiz katılma imkanını sorunuz); Bu turumuzda otobüslerimiz ile ulaşacağımız Disneyland Paris Theme Parc'ta Walt Disney'in ünlü kahramanları sizleri bekliyor, Pamuk Prenses, Pinokyo, Peter Pan gibi masal kahramanları ile karşılaşabilmek, muhteşem fil Jumbo'nun kanatlarında havalanmak ve Karayip Korsanları'nın hazinelerinin korunduğu mağaralarda dolaşabilmek, hayaletler şatosunda gizem ve korkuyu yaşayabilmek, uzay gemisi ile uzayda seyahat etmek için işte size unutulmaz bir fırsat. Akşam saatlerinde otobüslerimiz ile geri dönüş yolculuğu. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Paris gecelerinin dünyaca ünlü kabaresi Lido'da şampanya eşliğinde muhteşem Lido Show'u izleme imkanı ve Paris «by night» turu. Konaklama Paris'teki otelimizde.

5. GÜN PARİS - BRÜKSEL (BRUGGE)

Sabah kahvaltımızın ardından Brüksel'e doğru yola çıkıyoruz. Şehre varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Brüksel şehir tanıtım turumuz. Şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Brüksel'de vereceğimiz serbest zamanın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Brugge turumuz için hareket ediyoruz. Kuzeyin Venedik'i olarak bilinen Brugge - Bruges, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biridir. Ortaçağda en parlak dönemini yaşayan Avrupa ticaretinin vazgeçilmez limanlarından olan şehir, aynı zamanda Burgonya Dükalığı'na da başkentlik yapmıştır. Kanalları, iyi korunmuş binaları, Burg ve Markt meydanları, Beffroi, Kutsal Kan Kilisesi, 14.yy dan kalma belediyesi ile kendinizi bir film setinde ya da masal diyarında hissedeceğiniz, 2000 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş bu şehirde geçireceğimiz serbest zamanın ardından konaklama Brüksel veya Brugge yakınlarındaki otelimizde.

6. GÜN BRÜKSEL / BRUGGE - AMSTERDAM

Sabah kahvaltımızın ardından Amsterdam'a hareket. Varışımızın ardından kanalları, tarihi mekanları, dünyaca ünlü müzeleri ile dünyadaki en muhteşem küçük şehirlerden biri olan Amsterdam'da  yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Amsterdam panoramik şehir turumuz. Yel değirmeni, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Yeni Kilise, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı ve Kırmızı Fener Mahallesi ve Eski Kilise turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Amsterdam yakınlarındaki otelimizde.

7. GÜN AMSTERDAM (GRAND HOLLAND) (KANAL TURU)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Grand Holland turumuz. Bu turumuz sırasında Barış ve Adaletin şehri Den Haag, sahil beldesi Scheveningen, Rotterdam, ve Mavi - beyaz (delft blue) çinileri ile ünlü Delft kenti göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile Amsterdam kanal turumuz. Konaklama otelimizde.

8.GÜN AMSTERDAM (MARKEN - VOLENDAM) - KÖLN - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Marken - Volendam gezisi. Bu gezimiz sırasında eskiden ada olan Marken kasabasında kır yaşamı hakkında fikir sahibi olabilir, eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evleri ve limanı gezebilir ve Hanengli balık ekmeklerin tadına bakabilirsiniz. Gezilerimizin ardından Amsterdam'dan ayrılıyor ve Köln'e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından Köln şehir tanıtım turumuz. Almanya'nın en eski kentlerinden olan şehirde çan kulelerinin yüksekliği ile tanınan ünlü katedral, alışveriş caddesi Hohe Strasse ve yaya bölgesi, Rhein Nehri Köln şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından dönüş yolculuğumuz için Köln Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUNEXPRESS Havayolları XQ905 sefer sayılı uçağımız ile gece 01:55'de AKTARMASIZ DİREKT İzmir'e hareket. Varış ve başka bir Bodrumda Tatil turunda buluşmak üzere vedalaşma.

Notre Dame - Eiffel
5 Adet Kültür Turunun Kayıt Esnasında Paket Olarak Alınması Halinde 245 Euro Yerine 50 Euro indirim ile 195 Euro + DİSNEYLAND TURU HEDİYE !.
Seıne Nehri-Montmarte-Sacre Couer
5 Adet Kültür Turunun Kayıt Esnasında Paket Olarak Alınması Halinde 245 Euro Yerine 50 Euro indirim ile 195 Euro + DİSNEYLAND TURU HEDİYE !.
Amsterdam Kanal Turu
5 Adet Kültür Turunun Kayıt Esnasında Paket Olarak Alınması Halinde 245 Euro Yerine 50 Euro indirim ile 195 Euro + DİSNEYLAND TURU HEDİYE !.
Marken Volendam
5 Adet Kültür Turunun Kayıt Esnasında Paket Olarak Alınması Halinde 245 Euro Yerine 50 Euro indirim ile 195 Euro + DİSNEYLAND TURU HEDİYE !.
Grand Holland
5 Adet Kültür Turunun Kayıt Esnasında Paket Olarak Alınması Halinde 245 Euro Yerine 50 Euro indirim ile 195 Euro + DİSNEYLAND TURU HEDİYE !.
Kültür Tur Paket
Notre Dame - Eiffel , Seıne Nehri-Montmarte-Sacre Couer , Amsterdam Kanal Turu , Marken Volendam , Grand Holland & DISNEYLAND TURU

Ulaşım

Bodrum > İzmir / İzmir >Bodrum arası Otobüs

İzmir > Düsseldorf / Köln > İzmir Sun Ekspress Hava Yolları ile Aktarmasız Direkt Uçuş

Tüm fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz!